Hoofdkantoor + showroom Rijssen

Nijverheidsstraat 53
7461 AD Rijssen

Openingstijden
Kantoor
Ma t/m vrij 8:00 uur - 18:00 uur

Logistiek
Ma t/m vrij 8:00 uur - 16:00 uur

tel 0548 53 50 20
fax 0548 51 87 88
info@tersteege.nl

Kantoor + showroom Aalsmeer

Turfstekerstraat 21
1431 GD Aalsmeer

Openingstijden
Ma t/m do 08:00 uur - 17:30 uur
Vrijdag 08:00 uur - 17:00 uur

tel 0297 32 11 44
fax 0297 32 55 25
info@tersteege.nl

TS Brasil Holambra

Veiling Holambra - Gran Flora AC05-AC06
Rod. SP 107 – Km 27 – Zona Rural Santo Antonio de Posse – SP CEP: 13830-000

tel 0055.19.3902.9083

granflora@ts-brasil.com

TS Brasil

Av Queiroz Filho, São Paulo
960 Vila Hamburguesa

tel 0055 11 3647 8449

marketing@ts-brasil.com

Verkoopcontact Zwitserland

Decofinder Cash & Carry
Raphael Wiser - Gaswerkstrasse 2B 8952 Schlieren

tel +41 (0)44 731 48 18

info@decofinder.ch

Contactformulier

U kunt contact opnemen met Ter Steege door onderstaand contactformulier in te vullen.



    Verkoopteam

    Het verkoopteam van Ter Steege staat voor u klaar voor een vakkundig advies. Onze accountmanagers bespreken graag uw wensen met u, op locatie of in onze showroom in Rijssen of Aalsmeer. U kunt per e-mail een afspraak maken of bellen naar 0548 53 50 20.

    Jan ter Steege

    Jan ter Steege

    Salesmanager Internationaal

    jants@tersteege.nl
    Anita Ter Steege

    Anita Ter Steege

    Verkoper binnendienst

    anitats@tersteege.nl
    Erwin Teunissen

    Erwin Teunissen

    Accountmanager Export

    erwint@tersteege.nl
    Henk Kruis

    Henk Kruis

    Accountmanager West-Nederland

    henkk@tersteege.nl
    Arjan Droppert

    Arjan Droppert

    Accountmanager Zuid Nederland & België

    arjand@tersteege.nl
    Carly Elffrink

    Carly Elffrink

    Accountmanager Zuid-Nederland

    carlye@tersteege.nl
    Machiel Gol

    Machiel Gol

    Accountmanager Noord en Oost Nederland

    machielg@tersteege.nl
    Caroline Luijten

    Caroline Luijten

    Account Support

    carolinel@tersteege.nl
    Noraly van der Voort

    Noraly van der Voort

    Account Support

    noralyvdv@tersteege.nl
    Kim ten Dam

    Kim ten Dam

    Account Support

    kimtd@tersteege.nl
    Barry Rijkers

    Barry Rijkers

    Accountmanager Souvenirs

    barryr@tersteege.nl
    Angelique Koot

    Angelique Koot

    Account Support

    angeliquek@tersteege.nl
    Geerhard Engbers

    Geerhard Engbers

    Sales Manager Duitsland

    geerharde@tersteege.nl
    Andre van Veen

    Andre van Veen

    Accountmanager Duitsland

    andrevv@tersteege.nl
    Jessica de Jonge

    Jessica de Jonge

    Accountmanager Frankrijk

    jessica@dejonge-trend.nl
    Tobias Haseneder

    Tobias Haseneder

    Verkoop Duitsland - Beieren

    tobias.haseneder@serafin.bayern
    Mila Cid Cortes

    Mila Cid Cortes

    Verkoop Spanje Portugal