Hoofdkantoor + showroom Rijssen

Nijverheidsstraat 53
7461 AD Rijssen

Openingstijden
Ma t/m vrij 8:00 uur - 18:00 uur

tel 0548 53 50 20
fax 0548 51 87 88
info@tersteege.nl

Kantoor + showroom Aalsmeer

Turfstekerstraat 21
1431 GD Aalsmeer

Openingstijden
Ma t/m do 08:00 uur - 17:30 uur
Vrijdag 08:00 uur - 17:00 uur

tel 0297 32 11 44
fax 0297 32 55 25
info@tersteege.nl

Showroom Vietnam

1B Hamlet
An Phu Ward Thuan An Town - Binh Duong Province

tel 0084 650 711353
fax 0084 650 710014
info@tersteege.nl

TS Brasil Holambra

Veiling Holambra - Gran Flora AC05-AC06
Rod. SP 107 – Km 27 – Zona Rural Santo Antonio de Posse – SP CEP: 13830-000

tel 0055.19.3902.9083

granflora@ts-brasil.com

TS Brasil Campinas

Mercado das flores, box B13, B14, B24
Rod. Dom Pedro 1 S/N Pista Norte km 140,5 Campinas – SP CEP: 13082-902

tel 0055.19.3746.1640

ceasa@ts-brasil.com

Agentschap Polen

Grazyna Sawicka

tel 0048 60 23 907 06
fax 0048 22 644 55 71
info@tersteege.nl

Agentschap Spanje en Portugal

Mila Cid Cortes

tel 06 51 93 11 11

info@tersteege.nl

Agentschap Frankrijk

Talet Agentuur

tel 0548 53 50 20

info@tersteege.nl

Agentschap Zwitserland

Nova Home & Garden AG

tel 0548 53 50 20

info@tersteege.nl

Agentschap Oost Europa

Natasa Zalad

tel 0048 2264 45080

info@tersteege.nl

Contactformulier

U kunt contact opnemen met Ter Steege door onderstaand contactformulier in te vullen.



Verkoopteam

Het verkoopteam van Ter Steege staat voor u klaar voor een vakkundig advies. Onze accountmanagers bespreken graag uw wensen met u, op locatie of in onze showroom in Rijssen of Aalsmeer. U kunt per e-mail een afspraak maken of bellen naar 0548 53 50 20.

Jan ter Steege

Jan ter Steege

Salesmanager Internationaal

jants@tersteege.nl
Gerben Slots

Gerben Slots

Salesmanager

gerbens@tersteege.nl
Jasper Veldhuis

Jasper Veldhuis

Accountmanager Midden Nederland

jasperv@tersteege.nl
Henk Kruis

Henk Kruis

Accountmanager West-Nederland

henkk@tersteege.nl
Peter de Bruijn

Peter de Bruijn

Accountmanager Zuid-Nederland

peterdb@tersteege.nl
Andre van Veen

Andre van Veen

Accountmanager Duitsland

andrevv@tersteege.nl
Marc Lichter

Marc Lichter

Accountmanager Duitsland

marcl@tersteege.nl
Michael Thomas

Michael Thomas

Accountmanager Duitsland

michaelt@tersteege.nl
Erwin Teunissen

Erwin Teunissen

Websales

erwint@tersteege.nl
Judith van Keulen

Judith van Keulen

Verkoper binnendienst

judithvk@tersteege.nl
Noraly van der Voort

Noraly van der Voort

Verkoper binnendienst

noralyvdv@tersteege.nl
Vera Mijic

Vera Mijic

Verkoper binnendienst

veram@tersteege.nl
Anita Ter Steege

Anita Ter Steege

Verkoper binnendienst

anitats@tersteege.nl
Bas Eggens

Bas Eggens

Verkoper binnendienst

base@tersteege.nl
Angelique Koot

Angelique Koot

Verkoper binnendienst

angeliquek@tersteege.nl