Hoofdkantoor + showroom Rijssen

Nijverheidsstraat 53
7461 AD Rijssen

Openingstijden
Kantoor
Ma t/m vrij 8:00 uur - 18:00 uur

Logistiek
Ma t/m vrij 8:00 uur - 16:00 uur

tel 0548 53 50 20
fax 0548 51 87 88
info@tersteege.nl

Kantoor + showroom Aalsmeer

Turfstekerstraat 21
1431 GD Aalsmeer

Openingstijden
Ma t/m do 08:00 uur - 17:30 uur
Vrijdag 08:00 uur - 17:00 uur

tel 0297 32 11 44
fax 0297 32 55 25
info@tersteege.nl

TS Brasil Holambra

Veiling Holambra - Gran Flora AC05-AC06
Rod. SP 107 – Km 27 – Zona Rural Santo Antonio de Posse – SP CEP: 13830-000

tel 0055.19.3902.9083

granflora@ts-brasil.com

TS Brasil Campinas

Mercado das flores, box B13, B14, B24
Rod. Dom Pedro 1 S/N Pista Norte km 140,5 Campinas – SP CEP: 13082-902

tel 0055.19.3746.1640

ceasa@ts-brasil.com

Verkoopcontact Zwitserland

Decofinder Cash & Carry
Raphael Wiser - Gaswerkstrasse 2B 8952 Schlieren

tel +41 (0)44 731 48 18

info@decofinder.ch

Contactformulier

U kunt contact opnemen met Ter Steege door onderstaand contactformulier in te vullen.



Verkoopteam

Het verkoopteam van Ter Steege staat voor u klaar voor een vakkundig advies. Onze accountmanagers bespreken graag uw wensen met u, op locatie of in onze showroom in Rijssen of Aalsmeer. U kunt per e-mail een afspraak maken of bellen naar 0548 53 50 20.

Jan ter Steege

Jan ter Steege

Salesmanager Internationaal

jants@tersteege.nl
Anita Ter Steege

Anita Ter Steege

Verkoper binnendienst

anitats@tersteege.nl
Erwin Teunissen

Erwin Teunissen

Accountmanager Export

erwint@tersteege.nl
Henk Kruis

Henk Kruis

Accountmanager West-Nederland

henkk@tersteege.nl
Jasper Veldhuis

Jasper Veldhuis

Accountmanager Midden Nederland

jasperv@tersteege.nl
Arjan Droppert

Arjan Droppert

Accountmanager Zuid Nederland & België

arjand@tersteege.nl
Carly Elffrink

Carly Elffrink

Accountmanager Zuid-Nederland

carlye@tersteege.nl
Caroline Luijten

Caroline Luijten

Verkoper binnendienst

carolinel@tersteege.nl
Noraly van der Voort

Noraly van der Voort

Verkoper binnendienst

noralyvdv@tersteege.nl
Marco Kuipers

Marco Kuipers

Accountsupport

marcok@tersteege.nl
Barry Rijkers

Barry Rijkers

Accountmanager Souvenirs

barryr@tersteege.nl
Angelique Koot

Angelique Koot

Verkoper binnendienst

angeliquek@tersteege.nl
Andre van Veen

Andre van Veen

Accountmanager Duitsland

andrevv@tersteege.nl
Gebkea Schöler

Gebkea Schöler

Verkoper binnendienst Duitsland

gebkeas@tersteege.nl
Jessica de Jonge

Jessica de Jonge

Accountmanager Frankrijk

jessica@dejonge-trend.nl
Tobias Haseneder

Tobias Haseneder

Verkoop Duitsland - Beieren

tobias.haseneder@serafin.bayern
Mila Cid Cortes

Mila Cid Cortes

Verkoop Spanje Portugal